Дрехи, които не бива да носите на събеседване за нова работа: Броня.
Камуфлажна униформа. Тениската на Ханибал Лектър. Холандска народна носия.
Затворническа униформа.
Розов сатенен гащеризон (ако сте мъж). Акваланг.
Мъж си върви по улицата само с една обувка. Спира го жена и пита:
- Да не сте си загубили другата обувка?
- Не, току-що намерих тази.
Тийнейджър с изрусена коса, халка на носа и торбест военен панталон казва на свой приятел:
- Тоя стил не ми харесва, обаче така родителите ми не ме мъкнат навсякъде със себе си.
- Това е идеално място за пикник - казва съпругът.
- Да - потвърждава жената. - Милион насекоми не може да грешат.
Две гъсеници се печали на слънце в градината, когато забеляза-и над себе си пеперуда. Тя изпърхала, спуснала се надолу, пак се здигнала и се понесла по вятъра. Едната гъсеница се обърнала към другата. - За нищо на света няма да полетя с такова нещо.
SKYPE Статуси
1. Режим "На линия" - всички в контакт листа виждат, че сте свободен за чат. Подчертавам - ВСИчКИ! Да, и досадната колежка от рецепцията, която от край време се мъчи да ви свали, но вие се дърпате (дали не е защото тя има точно 2 зъба?). Да, и съседа от апартамент 4Б, които все си търси за какво да се заяде. Да, и тъща ви.
2. Режим "СкъпоМиЕ" - непознатите ви търсят. Статус при който всички спамери, псевдо-лесбийки, псевдо-стриптизьори и тем подобни могат да ви звънят/досаждат/искат какво ли не.
3. Режим "Отсъстващ" - добро решение ако не ви се занимава с гореизброените. Възможно е също да го слагате, си мислите, че говорите с някоя яка мацка например, а се оказва, че е 65 годишна бабка.
4. Режим "Недостъпен" - статус с които можете да сваляте мацки най-успешно. Всички знаем, че "недостъпните" се радват на най-голямо внимание.
5. Режим "Отпочиващ" - след тежък трудов ден във vbox7 и ICQ е време за малко почивка в SKYPE. Рискове: шансът да ви включат в конферентен разговор се увеличава с 20 процента.
6. Режим "Инкогнито" - можете да се криете от всички - в контакт лист и извън него. че защо ви е някой да ви пише???
7. Режим "Извън линия" - време беше. Амин.
Две баби от родопско село Левочево се карат заради кокошка минала през оградата:
- Да ти се скапе Skype баш на Коледа,точно като говориш с внука си, дето е на бригада в Америка!
- За нова година,да ти подарят един Tроянец,че да ти побърка
Windowsа,та всички да разберем какво криеш в My Documents!
Ето как ще изглежда обява за работа в интернет след 10 години:
Спе6но тарсиа сАтрудник с добри пузнания по бАлгарски език.
Служителите пият кафе и обсъждат кой е суеверен. Хубавка секретарка флиртува със сисадмина:
- Аз вярвам че някои числа са нещастни а други носят щастие. А ти?
- Разбира се - казва админът - Като срещна 404 и ми прилошава.
Самота - това е когато ти се иска да отговориш на спам писмата.