Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Извънземните кацат на земята и посреднощ стигат до една бензиностанция.Едното вижда колонката за бензина и казва:
-Даа.Както си и мислихме.И те имат компютри на корема както нас, само че половият им орган е по-дълъг от нашия.
Другото път отвръща:
-Е, да ама ние не си ги завираме в ушите през нощта..
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Един пиян се качил в едно такси и казал на шофьора:
- Карай за “Раковски”. Шофьорът отговорил:
- Ама ние сме на “Раковски”!
Тогава пияният се обърнал към шофора и му казал:
- На ти пет лева и следващия път не карай толкова бързо, че ми става лошо!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
В час по география:
- Някой знае ли къде се намира река Осъм?
Всички се споглеждат,само русото Наде вдига ръчичка:
- До река Седем!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
-Каква е разликата между слон и маса?
-Под масата можеш да се подслониш,а под слона не можеш да се подмасиш!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Две блондинки си говорят:
- Слушай какво ти казва сърцето!
- Добре, но то прави само туп, туп.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Защо блондинките отварят киселото мляко още в магазина?
Защото пише "ОТВОРИ ТУК"!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Защо морковите са полезни за зрението?
Ами да сте виждали заек с очила?
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Попитали американеца, какво ще направи, ако му дадат една ябълка. Той помислил и казал:
- Ще я дам на жена ми.
- А ако ти дадем две ябълки?
- Една за жена ми и една за мен.
- А ако ти дадем един вагон ябълки?
- Ще завъртя бизнес с ябълки.
След това попитали французина:
- Ти какво ще направиш, ако ти дадем една ябълка?
- Ще я дам на жена ми.
- А ако ти дадем две ябълки?
- Едната ще я дам на жена ми, другата на любовницата ми.
- А ако ти дадем един вагон ябълки?
- На всяка хубава жена в Париж ще дам по една ябълка.
Накрая попитали Бай Ганьо:
- Какво ще направиш, ако ти дадем една ябълка?
- Как какво? Ще я изям.
- А ако ти дадем две ябълки?
- Е па, ше ги изям и тях. Глупав въпрос.
- А ако ти дадем една щайга ябълки?
- Ще се напъна малко, но и тях ше ги изям.
- Добре де, ами ако ти дадем един вагон ябълки?
- Че нема да мога да ги изям, нема да мога, но пък всичките ще ги нагриза
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
- I love you!
- Вярно ли?
- Не, само си упражнявам английския..
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Между блондинки:
- Направих си втора дупка на ухото!
- И как е, по-добре ли чуваш сега?
0Коментара
0Споделяния