Две блондинки се разхождат по крайбрежието и едната пита другата:
- Къде живееш?
- В "Чайка".
А тя учудено се оглежда и пита:
- Ъъъ, коя по точно?
Иванчо поканил Марийка да учат по математика.По едно време Марийка казала:
-Ох,стана ми много топло ще си сваля блузката.-и си я свалила.След малко казала:
-Ох,тука наистина много топло-и си свалила и гащичките.
Постоели малко време така и Марийка пак се обадила:
-Ох,направо ще сваля всичко че заврях.-след малко Иванчо казал:
-Чакай малко,ей сега се вращам.-Излязал Иванчо в коридора погледнал през ключалката и си казал:
-Мале тая само да ми падне...
Между блондинки:
- Как се казваш?
- Виктория, но без Х.
- Ами, то няма Х!
- Нали това ти казвам...
-Момченце,защо крещиш?
-Защото ме набиха!
-А защо те набиха?
-Защото крещях!
Някакъв мъж с палто влиза в езерото и почва да плува насам-натам.Смаян,един рибар му вика от брега:
-Eй,какво правиш?
-Не виждаш ли-пера си палтото!
-Че нямаш ли си пералня у вас?
-Имам,обаче от нея ми се вие свят.
Блондинка мери пижама в магазин. Гледа се в огледалото, сумти и се ядосва. Продавачката я пита:
- Какво има госпожо?! Нещо не е наред?!
- Абе мани! Искам да се видя как изглеждам като спя с пижамата, но като си затворя очите, нищо не виждам.
Една блондинка пита госпожа по Английски :
- Преведи ми това: "Yes, Goddess!"
- Да, богиньо.
- Ох, че приятно:-), а как се превежда?
Ясновидец се оплаква на доктора:
- Докторе, спрях да виждам бъдещето.
- Тъй ли?...И откога това?
- От следващата седмица.
Ийсус Христос слиза на земята за да види с какво се забавляват младите и докато се разхожда из парка в София вижда един тревоман да си свива Джойнт и го помолва да му даде малко. Тревомана се съгласява, като го предупреждава че джоинта е силен и изпушват по едно но после тревоманът казва:
- Абе братле, ние ни съ запознахми ... Аз съм Иво! Ти кой си ?
- Аз съм Ийсус Христос, не ме ли познаваш ?
- Абе аз ти казах че джойнта е силен ...
В СЪДА
Заседание на съда:
-Убитият е бил убит с кръгъл,тъп предмет...
Обвиняемият:
-С глава го ударих!