Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Блондинка пита:
- Извинете, а какво означава "I don`t know"?
- "Не знам"!
- Странно, който и да попитам не знае....
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Учителката пита Иванчо:
-Не те ли е срам!Всеки ден идваш с кални обувки и кални дънки!
-Ама госпожо,Вие все казвате,че който иска да е здрав трябва всеки ден да се закалява!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Иванчо се завръща вкъщи след първия учебен ден и още от вратата се провиква:
- Мамо, татко, аз вече мога да пиша!
- Какво можеш да напишеш?
- Откъде за зная? Нали не мога да чета!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Една блондинка отишла на операция.Отрязали й главата и гледат вътре-кухо, само една връвчица.
-Какво ли прави тая връвчица?
-Ми не знам дай да видим.
Срязали връвката и какво станало?
Паднали ушите
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
-Скъпи, искам за рождения ми ден едно такова нещо, дето като натисна с крак и стрелката се вдига от 0 до 100 за три секунди. - казва съпругата.
-След седмица на рождения ден на жена си мъжът поднася пакет и казва:
- Заповядай, миличка, намерих ти каквото искаше - кантарче да се мериш!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Защо блондинките като влязат в магазина вървят клекнали?
-Ми търсят ниски цени!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Три дни яли, пили и се веселили.
А след това повръщали.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
- Иванчо, защо след възкръсването си Христос е отишъл най-напред при жените?
- Защото по този начин новината се разпространява най-бързо, госпожо.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Иванчо и Марийка са сред природата.
- Марийке, намерих четирилистна детелина.
- Иванчо, това означава, че ние скоро ще се оженим.
- Така ли? Аз винаги съм мислил, че четирилистната детелина носи щастие…
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Един човек си се разхождал и изведнъж му се додрискало.Хукнал той като бесен до най-близката тоалетна и влязъл вътре без да гледа изобщо и седнал.Свършил си работата, избърсал се, станал и се обърнал да пусне сифона.Гледа, в тоалетното гърне заврян един човек, целия осран.Този, който щял да пуска сифона казва:
-Ти що нищо не казваш, а си мълчиш?
Другият отвръща:
-Да, бе!Как ли пък не!То оставаше и устата да си отворя.
0Коментара
0Споделяния