Една мутра отива в един бар и си поръчва уйски,като изпил първото казал на бармана
-Барман включи тоя климатик на топло че ми стана е хладно! - барманът го направил мутрата изпил още едно уйски и казал
-Барман включи климатиак на студено чи ми стана топло! - барманат го направи,но се обадил един човек който седял до мутрата
-Абе барман как оставяш тоя човек да те разиграва така?
-Абе остави го този то няма климатик.
Двама полицай пресичали жепе прелез,единия казал на другия
-Ти гледай от едната страна аз ще гледам от другата!- а колегата му отговорил
-Ти луд ли си бе кой ще пусне два влака един срещу други?!
Какво ни е необходимо на северния полюс при голяма нужда: ножовка, чук, пръчка, клин, въже.
Указания за употреба. забивате клина в леда вързвате единия краи на въжето за клина, а другия край за себеси. С ножовката изрязвате замръзналия остатъка на голявата нужда, а с чука я набивате обратно и с пръчката гоните белите мечки.
Две безопасни игли си вървели из пустинята и едната казал.
- Офффф много ми е горещо. - а другата отвърнала
- Ами разкопчай се.
Две кексчета се пекли в една фурна и едното продумало.
- Оф колко ми е горещо. - адругото отвърнало
- Яаа говорещо кексче!!!
Един човек излиза от болницата и вижда един негов приятел и му вика:
-Как-ка-как-во-ти-ти-е?
-Имам проблеми с простата.
-Как-как-во-во-е-е-то-ва?
-Аз пикая така както ти говориш.
Обява в раздела "запознанства и обвързване" във вестник:
- Търся жена с трактор. Моля изпратете снимка на трактора.
един полицай попитал луд човек
-Ти имаш ли майка бе?
-Нямам!Гази я багер!
-имаш ли баща бе?
-Гази го багер!
-Имаш ли батко бе?
-Гази го багер!
-Имаш ли сестра бе?
-Гази я багер!
-Ми ти тогава кво имаш?
-Багер
Момченце се прибира вкъщи след първия учебен ден.
- Научи ли нещо? - пита го майка му.
- Да, но явно не е достатъчно. Искат утре пак да отида.
Два домата си ходели по улицата.По едно време минала една кола и смачкала единия домат , а другия казал:
-Ха-ха кетчуп !