Блондинки минават с кола покрай селска местност:
- Виж, какъв красив кон!
- Това не е кон, а свиня!
- Кон е. Свинете нямат рога!
Каква е разликата между една спортна кола и една блондинка? - Спортната кола не я даваш на приятелите си!
Как блондинките убиват птички? - Хвърлят ги през прозореца!
Какво е общо имат бутилка бира и една блондинка? - И двете от гърлото на горе са празни!
Двама наркомани си вървят по улицата и забелязват една голяма сграда и един човек на покрива му.Единият наркоман продумва:
-Иихии , тоя ако се хварли от там ще има да пада 5 дена !!
-А дали ще оцелее ?
-5 дена без храна и вода едва ли !!
Шефа казва на блондинка:
- Изчисти асансьора!
А блондинката:
- Ама на всичките етажи ли?
Разхождат се двама индианци...Единия попитал:
- Тук дали са минавали волове?
Навел се третият започнал да слуша и рекъл:
- Да! От тук са минавали волове!
- Как разбра?
- Ами невиждаш ли, че цялото ми ухо е във волски изпражнения...
Чорбар отива във видеотека и пита на щанда:
- Имате ли касетка Левски шампион?
- Да, на щанда за научна фантастика.
Бай Ганьо българина,Американеца и Германеца пътували в самолет.Самолетът кацнал в германия.
Германецът слязъл от самолета отишъл качил се на един небостъргач и казал:
-В името на Германия скачам! Скочил.
Самолетът кацнал в Америка.
Американеца слазъл от самолетът качил се на един небостъргач и казал:
-В името на Америка скачам! Скочил.
Самолета кацнал и в България.
Бай Ганьо слязал от самолета качил се на един небостъргач и казал:
-В името на българските тарикати слизам по стълбите!
В час по математика:
- Иванчо,защо стоиш над тази празна тетрадка? - пита учителката.
- Това ми е тетрадката за смятане на ум, госпожо.