Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Млад мъж се прибира у дома, гледа жена си(блондинка), че подсмърча тъжно.
- Чувствам се много зле - казва му тя - Гладих ти костюма и направих голяма дупка на панталона.
- Не се притеснявай - утешава я мъжът - Забрави ли, че имам два чифта панталони за този костюм.
- Не, слава Богу! - казва тя, бършейки сълзите си - Благодарение на тях успях да ги закърпя.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Русото Ванче се оплаква на сексолога:
- Докторе,не мога да си намеря приятел!Ако си сложа силикон,ще има ли ефект?
- Разбира се!Няма да потъвате при плуване!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Върви Иванчо по коридора на училището и крещи:
- Къде е логиката, къде е разумът...
Среща го Директорът и пита:
- Иванчо, кво ти има бе? Вървиш из коридора, по време на час, крещиш като ненормален, кво става?!!??
- Кво става - отвръща Иванчо - пръднах в час и ме изгониха, а те останаха вътре. Къде е логиката, къде е разумът...
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
-Каква е приликата между женското сърце,кръглата маса и автобус №94 от Софийския градски транспорт?
-Винаги има място за о6те един.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Мъж и жена през нощта.
Жената:
- Скъпи мисля че има крадец.
Мъжa:
- И аз какво да направя?
- Отиди да събудиш кучето!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Един човек уловил златната рибка, а рибката му казала ще ти изпълня едно желание. Човекът поискал царство, а рибката му казала:
-На кредит или на лизинг? А човекът я попитал:
-Във фритюрник или на скара?
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Един човек се приготвял да скача от самолет. Специалистите му показвали какво да прави като скочи. Първо му показали как да си отвори парашута. Тогава приготвящият се да скочи казал:
- Еми ако не се отвори?
Те му показали втори начин с резервен парашут. Тогава той пак попитал:
- Еми ако и този път не се отвори?
Те му показали трети начин. И тогава той пак попитал:
- Еми ако пак не стане?
Тогава те му казали:
- Еми много просто. Ще стигнеш 90 метра, после ще станат 80м,… после 40м,… после 10 м, 9м,…, 5м, 4м, 3м, 2м…
И скачащият казал:
- И после какво?
И те му отговорили:
- Е, от един метър не можеш ли да скочиш?
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
В една лудница всички луди хора се закачили по тавана и стоят там. Лекарят идва и казва:
-Хей какво правите всички горе?
Всички отговорили в един глас:
-Ние сме листа!
-Ами есен е трябва да сте на земята вече!
Всички изпопадали само по краищата останали по 2-ма, 3-ма и лекарят попитал:
-Защо вие не паднахте!
-Ааааа, ами ние сме иглолистни!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 02:06:44 в Други вицове  Любими
Иванчо е на училище и г-жата го пита: - Кой си ти? - Не знам - Каква е кравата? - Не знам. - Какъв е коня? - Не знам. - С какво са се били през войната? - Не знам. - До коя капка кръв са се били? - Не знам. - Има ли извънземни в космоса? - Не знам. После се прибира у тях и пита баща си: - Кой си ти? - Баща ти. - Каква е кравата? - Петниста крава. - Какъв е коня? - Кафяв кон. - С какво са се били през войната? - С пушки, гранати, автомати. - До коя капка кръв са се били? - До последна капка кръв. - Има ли извънземни в космоса? - Може-би да, може-би не, учените още не са остановили. Иванчо назубря всичко и на др. ден отива на училище, но г-жата с сменена... И тя казва: - Хайде да се запознаем! Кой си ти? - Баща ти. - Каква е майка ти? - Петниста крава. - Какъв е баща ти? - Кафяв кон. - С какво те възпитават в къщи? - С пушки, гранати, автомати - До кога ще ме измъчваш ти, бе? - До последна капка кръв. - Има ли мозък в главата ти? - Може-би да, може-би не, учените още не са установили
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
В час по Човекът и природата госпожата пита Иван.
Г-та:
-Иване коя е най-голямата звезда?
Иван:
-Слънцето.
Г-та:
-Докажи ми го тогава!
Иван:
-Добре тогава! Полярната звезда е най-голямата!
0Коментара
0Споделяния