Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
В един козметичен магазин е поставено всевиждащо огледало, което поглъща всеки, който излъже. Един ден покрай него минават блондинка, брюнетка и червенокоса.
- Ауу, мисля, че съм отслабнала! - казала брюнетката и огледалото веднага я глътнало.
- Ихаа, мисля, че съм се разхубавила! - възкликнала червенокосата и огледалото глътнало и нея.
На свой ред минава блондинката:
- Хм, мисля... - и огледалото я глътнало.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Блондинка:
- Вчера бях на очен преглед.
- Какво ти казаха?
- Казаха да науча азбуката!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Шофьорски курс. Инструктор и млада дама седят в колата. Инструкторът:
- Погледнете, моля, в огледалото за обратно виждане!
- Защо, пъпка ли имам?
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Шеф отегчено изслушва идеите на секретарката си:
- Ясно!Само едно не разбрах, от къде се взеха тези тъмно кестеняви коси у теб?
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Тя: Отговори ми, само с да или не, става ли?
Той: Питай!
Тя: Защо мъжете се смеят на блондинките?
Той:Да
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Блондинка с гордост казва на колегите:
- Днес на идване за работа изпреварихме един мерцедес 600 и едно Мезерати!
- А с какво пътуваше?
- С маршрутката.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Говорят си две блондинки:
- Посъветвай ме за някой добър доктор?
- Какъв доктор ти трябва?
- На мен ли? На мен ми трябва ерген...
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Младеж прегръща силно момиче и шепне:
- Чувствам се като в рая.
- А аз като в градския транспорт.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Мутра си оправя кабела на антената на покрива.
Звъни му мобилния телефон:
- К`во пра`иш бе Компир ...
- Бе те тука ... опъвам една антена.
- Ба`си копеле! Откъде ги намираш тия курви с тия имена бе ???
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Мутри си говорят:
- Каква кола имаш?
- ОООО!
- А, ясно, "Ауди"!
0Коментара
0Споделяния