Директор на фирма крещи на свой служител:
-Уволнен сте!
-Уволнен ли? Аз пък мислех, че робите ги продават.
- Приятелката ми е като мобилен телефон.
- В смисъл - такава малка?
- Не, в смисъл - като свърша парите, не ми говори.
Две блондинки са на кафене и си приказват:-Ти знаеш ли,братовчетка ми вчера роди...близнаци.-А мойто е телец
Един човек отишал при доктора и му каэал:
- Докторе, забиха ми нож в гърба, направете всичко эа да оживея!
Доктора му вика:
- Махай се от тука, жената е ревнива,а ко эакаснея пет минути ще ме иэхфърли на улицата!
Човека:
- Моля ви се докторе!
Доктора му иэвадил ножа от гърба, эабил му го в окото и каэал:
- А сега ходи при очния!!!
В една лудница лекаря накарал лудите да се правят на бомби. Всички луди бумнали, но един не бумнал. Лекаря решил, че са е оправил и го пратил да си ходи. Когато си отишал казал:
- Бум бомба със закснител!
- Тате тате кво е травестит?
- Питай вуйна си Тодор или жена му Пешо.
Човек искал до става полицай.Със себеси носил и една възглавница.Отишал при шефа за да каже че иска да стане полицай.И шефа го попитал:
- Ами тагава защо ти е тази възглавница.
- За да стана спящ полицай.
Блондинки си говорят:
- Какво чакаш, че не се омъжваш - принца на белия кон ли?
- Не, принца с черната лимузина...
Блондинка, слизайки от кантара:
- Уау, този курс за развитие на интелекта наистина работи: за последния месец мозъкът ми е качил килограм и половина.
Питат радио Ереван:
- Каква е разликата между блондинката и интернет?
- Не всички са били в интернет!