Млада,красива и стройна жена търси: Нисък,грозен и пълен мъж за ... За да му се присмее!
Кое е по-сладко от бурканче с мед?
-Две бурканчета с мед...
Какво казва Батман на Робин преди да се качат в колата?
-Качвай се в колата,Робин...
Една блондинка се качва в самолет за Лондон и сяда в първа класа.Приближава се стюардесата и казва:
-Извинете, но това е първа класа, а вашият билет е за втора класа.
Блондинката отговаря:
-Аз съм блондинка, красива съм и ще пътувам за Лондон в първа класа!
Стюардесата извикала втория пилот, който учтиво помолил блондинката да се премести, но и на него тя отговорила по същия начин.Вторият пилот извикал на помощ първия пилот.Той се навел, прошепнал нещо на ухото на блондинката и тя панически се преместила във втора класа.
Стюардесата и втория пилот попитали първия пилот:
-Какво й каза?
-А нищо особено.Просто й казах, че втора класа лети за Лондон, а първа класа - За Сидни.
Иванчо влязъл да се къпе, а на вън играели мач.
По едно време почнали да викат :
- Гол, Гол ...
Иванчо се обадил :
- От къде ме видяхте бе?
Две блондинки играят шах.
- Кош! - възкликва едната.
- Чакай ма, туй да не ти е футбол!
Отишъл принцът при царя :
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата ...
Правостояща блондинка пътува в полупразен влак. След няколко часа минава кондукторът.
Блондинката:
-Извинете, бихте ли ми казали къде е място номер 952586?
Кондукторът с недоумение и поглежда билета:
-Влакът е без места, а това, което гледате, е серийният номер.
-Господине, не трябва да пиете толкова много. Пиенето ще скъси живота ви наполовина.
-Това няма никакво значение, докторе. Защото аз пък виждам всичко двойно.
След тежка пиянска вечер, мъж влиза в ресторант и си поръчва сок :
- Идва келнера и му казва :
- Нямаме сок, че получим другата седмица.
- Ама аз сега съм махмурлия. Сега искам да пия!
- Е нямаме, но може да ви предложим нещо, което ще запази махмурлука ви до другата седмица докато получим сок!