Една блондинка за пореден път бива скъсана на изпита по кормуване. С досада пита своя инструктор този път защо. Той отговорил:
- Сгазихте 5 души.
Блондинката ядосано отвърнала:
- Кажете ми колко души трябва да сгазя, за да изкарам книжка?
Две приятелки се карат:
- Ти си глупачка!
- Не! Ти си глупачка!
Минал един мъж и им казал:
- Не се карайте! И двете сте прави!
Срещат се две блондинки, които не са се виждали отдавна.
- Е, как е?
- Ох, вчера едно гадже ми подари палто от норки!
- Потресаващо!
- А следващата седмица едно друго гадже ще ме води на Канарските острови.
- Потресаващо!
- А след като се върна, едно друго гадже ще ми купува Мерцедес.
- Потресаващо!
- Ами, това е около мен. При теб как са нещата?
- Аз пък се записах на училище по добри маниери…
- Интересно… Какво учите там?
- На последния урок ни учиха вместо “я, не се ебавай” да казваме “потресаващо”…
След вечеря съпругът казва:
- Скъпа, не е ли по-добре да си боядисаш косата руса?
- Защо?
- Чувал съм, че блондинките готвят по-добре.
- Какъв грях е извършил Адам? - Пита учителят.
- Изял е забранения плод.
- И как е бил наказан?
- Трябвало е да се ужени за Ева.
Докторе, какво да правя? По цяла нощ сънувам, че съм крава и преживям трева.
- Еее, голяма работа... Няма страшно.
- Как няма страшно бе, докторе. Сутрин като стана, половината дюшек го няма.
Блондинка шофира лека кола,
но се разбива в едно дърво.
Когато на местопроизшествието
пристига полицията и длъжностното
лице започва да съставя акт,
блондинката се обажда:
- Свирих, мигах с фаровете. Даже
се наведох през прозореца и махах
с раце. И всичко това напразно!
Блондинка влиза в влак с куче и контролъора я пита:
-А за кучето плати ли?
Тя отговорила:
-Не подарък за рождениа ми ден е!
Една бременна жена отишла на доктор, защото много я болял стомах
-Добър ден докторе много ме боли стомаха какво да направя?
-Добър ден госпожо изяще една маса и после ако ви боли още стаомах изяще и един стол.
Жената като се прибрала в къщи изяла една маса, но още я болял стомах и после изяла един стол. Чакала, чакала и накрая пак оти6ла при доктора:
-Докторе още ме боли стомаха!!!
-Ох тогажа изя6те една китара и ако още ви боли ще се наложи да жи направя операция!Же.ата се прибрала изяла китарата на мъжа си. На другия ден още повече я болял стомаха и отишла при доктора:
-Виждам , че ще правя операция!
-Да. не грешите!!!Много ме ббооллии!!!
Разпорили йената и лидяли бебето си седнало на стола сложило си краката на масата и си сжирело на китарата и пеело:
-Няма да излезя,няма да излезя!!!
Слиза Исус на земята и гледа някакъв дядка седи и реве на някаква скала. Отишъл Исус при него и го попитал:
- Защо плачеш, дядо?
- Загубих сина си и сега той много ми липсва... Исус се развълнувал от мъката на стареца...
- Как изглеждаше сина ти?
- Ами един такъв с пирони в ръцете и краката...
- Татко! - креснал Исус.
- Буратино! - зарадвал се стареца...