Веднъж Зайо Байо отишъл да се обеси и Кумчо Вълчо го среща и го пита:
- Къде отиваш?
- Отивам да се обеся.
- А защо си се вързал за крака?
- Защото за врата ме стяга.
Мъж се връща от командировка и заварва гол мъж в леглото си, отваря гардероба и вътре жена му блондинка.
- Колко пъти да ти казвам, че той трябва да е в гардероба, а ти в леглото...
Двама глухи си говорят:
- За хляб ли отиваш?
- Не, за хляб!
- Ааа, аз си мислех, че отиваш за хляб!
Една блондинка е спряна от полицайка-блондинка, заради превишена скорост... Тогава полицайката казва на блондиката:
- Дайте си книжката!
- Какво е това?
- Амиии... Това е правоъгълна карта на която има и снимка.
Блондиката изважда четириъгълното си огледалце и го подава... Тогава полицайката казва:
- Оу извинете, не знаех, че сте полицай...
-Педро,каква е разликата между болница и затвор.
-Ами от затвора ти е известно кога ще излезнеш.
Един човек иска да си купи Ферари,но не му стига само една стотинка.Отива и пита един човек:
-Имаш ли една стотинка да си купя Ферари? А другия:
-На ти две земи и на мен....
Дете се връща от село. Майка му и баща му почват да го питат как е прекарало. Детето казва:
- Мамо,тате,на село ядох прясно сирене!
- Така ли? И вкусно ли беше?-пита бащата.
-Вкусно,но не ми хареса!
Две блондинки обикалят магазините. Влизат в един магазин и молят продавача да им помогне да си изберат дрехи. Той:
- Кой размер сте?
- Ръст 170, тегло 60, 90-60-90, размер на чашката 3, коси…..
Другата блондинка:
- Муцка, осъзнай се, не си в ICQ!!!
- Чий може да е скелета на блондинка, наскоро открит в гардероба?
- На миналогодишната победителка в конкурса по криеница…
“Това, че съм блондинка, не означава, че трябва да ми се повтаря по три пъти… стигат ми и два пъти”.