Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Слиза Мойсей от планината Синай и казва на своя народ:
- Имам две новини,хубава и лоша.Най напред хубавата .Спазарихме се на 10 заповеди.Сега лошата: Прелюбодеянието остава.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Прибира се митничар по-рано от работа и гледа жена му гола в леглото. Ясно му било че любовника и е скрит някъде из къщата и тръгнал да го търси с пистолет в ръка. В банята няма никого, на терасата никого обаче като отворил гардероба от там се подала трепереща ръка подавайки му 100 евро. Митничаря прибрал парите и казал:
- И в гардероба няма никого!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 02:24:17 в Други вицове  Любими
С малки пенсии не може нито да се яде много,нито да се пуши много нито да се пие много.А това само продължава.Живота на пенсионерите до безкрайност!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
В казармата:
- Редници, има ли математици сред вас?
- Да, аз!
- Отлично! Вземай лопата и кирка, отиваш да вадиш корени.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Срещнали се двама съботяни и се заприказвали:
- Вървя си аз в събота в парка и по едно време почва да вали дъжд - казал първият. Огледах се и какво да видя, пред мене чадър. Ами сега, какво да правя, ако се наведа да го взема, това е работа, грях е, помолих се аз на Господа и стана чудо-вляво дъжд, вдясно дъжд, по средата слънце пече!
-Това е нищо-казал вторият. Аз като си вървях в събота в парка и гледам пред мен чувал с пари! Какво да направя, ако се наведа да го взема е работа, грях голям, помолих се на Господа и стана чудо-вляво събота, вдясно събота, по средата петък!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Влязал бай Ганьо в една пещера и някой извикал :
-Аз см Синьото окооо!
А бай Ганьо казал :
-Ела да ти направя и другото око синьо тогава!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
В една лотария участват:
Една умна блондинка, една тъпа блондинка и Дядо Коледа.

Кои ще спечели лотарията ?


Отговор: Тъпата блондинка, защото няма умни блондинки и Дядо Коледа не съществува!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Научен вариант на поговорката:"Гладна мечка хоро не играе"
"Неконсумирал медолюбив бозайник не интерпретира фолклорни мотиви"
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Влизат в едно село мъж и жена.На табелата пишело село Педерасово.Мъжът и жената се захилили и решили да попитат някой местен,защо така се казва селото.Гледат кон с каруца ,а на нея се вози мъж.Питат го:

-Извинете,това е село Педерасово,нали?

-Да,правилно,с какво мога да ви помогна?

-Ами питахме се кой ли му е измислил това име,и защо не друго,ами Педерасово?Може би сте запознат с историята на селото и бихте ни разказали?

-О-о-о,съжалявам-отговорил мъжа-нищо не знам за селото от историята му,не съм местен,аз тука съм снаха.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
-Две блондинки се возили в лодка ,но двигателят спрял и те потънали.
-Защо потънали?

-Защото слезли да бутат!
0Коментара
0Споделяния