- Другарю Чапаев, Анка я удари тока.
- Но как се е случило това?
- Падна и акумулатор на главата...
Чапай и Петка лежат на припек на полянката. Свалили са си ботушите и си гледат краката. Петка пита: - Абе Чапаев, защо твоите крака са по-мръсни от моите? - Логично, Петка - аз съм по-стар от тебе.
Блондинка отишла на компютърен курс.Учителят казал:
-Пуснете компютрите!
Блондинката насочила мишката към монитора и казала:
- Еее, това дистанционно не работи...
-Колко струва кучето?
-Сто лева.
-Не може ли половината?
-Не, продавам го само цялото!
Двама плешивци се скубят...
Вкарват в килията нов затворник - Крадец. Той оглежда обстановката и пита надзирателя:
- За какво са тия решетки на прозореца?
- Заради сигурността.
- Вие не сте наред! Кой пък ще иска да обира затвора?
В училище раздават бележниците.Гошо се прибира.
-Мамо, нали знаеш колко обичам госпожата?
-Да! И какво?
-Ами затова ще остана още една година в нейния клас.
Как да познаете кога една блондинка е робатила на компютър?
- Вижте монитора дали има следи от коректор...
Бизнесмен заминава командировка. Дава инструкции на иконома си:
- Робърт, трябва да замина за две седмици, оставям вилата на твоите грижи, дръж всичко под контрол.
Робърт:
- Да, господине, ще се грижа за всичко.
След няколко дена бизнесменът звъни на иконома си:
- Робърт, как е? Всичко наред ли е?
- Много ми е жал, но счупих дръжката на лопатата.
- Какви ми ги разправяш, каква дръжка?
- Съжалявам, но се счупи, като погребвах кучето ви.
- Какво???!? Кучето ми е умряло? Как можа да стане това?
- Скочи в басейна и умря.
- Но… Лабрадора… тези кучета са отлични плувци.
- То скочи, а басейнът беше празен.
- Празен ли?! Нали го напълнихме миналата седмица!
- Водата я изтеглиха пожарникарите, за да гасят вилата.
- ВИЛАТА МИ Е ИЗГОРЯЛА!!? По дяволите, как?
- Падна свещта, стояща при ковчега на майка ви.
- ?!?!? Какво?!? И мама ли е умряла? Какво е станало?!!
- Влезе в стаята на жена ви и я видя в леглото с най-добрия ви приятел, и не й издържа сърцето…
Защо блондинката отваря млякото си още в магазина? Ами защото на опаковката пише отворетe
тук!