×
Контакти
Име
Електронна поща
Относно
Съобщение
Вицове
Всички
Блондинки
Други вицове
Животни
Интернет и PC
Коронавирус
Любими герои
Мръсни
Национални
Политически
Празнични
Радио Ереван
Семейни
Чапай и Петка
Черен хумор
Чукчи
Картинки
Всички
Арт
Демотиватори
Забавни
Интересни
Комикси
Мацки
Само в България
Сладки
Уникални снимки
Цитати
Анимации
Всички
Автомобили
Готини
Други
Животни
Инциденти
Любов
Мацки
Природа
Рисувани
Смешни
Спорт
Трикове
Фалове
Филми
Ново
Популярно
Всички
Вицове
Картинки
Анимации
Произволно
Вход
Твоите
Любими
Качи
×
Вход чрез социална мрежа
- Абе, барман, това тук да не е клуб на анонимните...
Качено на 2014.01.10 05:39:58 в
Други вицове
Любими
- Абе, барман, това тук да не е клуб на анонимните алкохолици?
- Защо мислиш така?
- Ами никого не познавам.
0
Коментара
0
Споделяния
Сподели
Сподели
Сподели
Следвайте Vic4e.com, за да получавате актуализации
Tweet
« Предишна
Следваща »
- Абе, барман, това тук да не е...
Един кон влиза в бар и казва:...
Студент влиза в женското...
Петърчо казва на приятеля си...
Девойче! Вие сте направо копие...
Сред развалините на световния...
Произволни
(Посвещава се на приватизацията...
Чапаев се показа на терасата,...
- Тате, тате… Откъде се взимат...
Старшината : - Защо минахте на...
Младоженци обсъждат колко деца...
- Скъпа, цяла седмица ме врънка...
В цял свят абревиатурата VIP -...
- Знаеш ли, че Иван спечели от...
Блондинки минават с кола покрай...