Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Политически  Любими
- Има ли нещо по-корумпирано от български народен представител?
- Да, двама народни представители!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Политически  Любими
Доматът, картофът, бобът и тиквата решили да станат партийни членове.
Отишли на изпит. Преди да влезат Доматът казал, че сигурно ще го приемат, защото е червен. Картофът казал, че и неговото приемане е сигурно, защото бил дефицитен. Бобът казал, че бил национално ястие и работата му е сигурна. Само Тиквата нищо не казвала. Дошъл им редът и влязъл Доматът. След малко излязъл и другите го попитали:
- Какво стана, защо си оклюмал?
- Да им… Не ме приеха. Казаха, че преди да стана червен съм бил "зелен".
Влязъл Картофът и той излязъл оклюмал след малко:
- Да им… и мен не ме приеха. Казаха, че съм имал връзки с чужбина.
След това влиза Бобът и той излиза в същия вид:
- Да им… Не ме приеха, казаха, че съм "издавал тайна".
Накрая влиза Тиквата и излиза след малко радостна. Другите я попитали:
- Какво стана, да не би да те приеха?
- Приеха ме! Казаха: една "тиква" повече или по-малко - все тая и ме приеха.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Политически  Любими
По съветско време викат някакъв руснак на обяснение в КГБ:
- Ти защо редовно получаваш колети и писма от Израел?
- Ами по време на войната крих един евреин от немците у нас в мазето, и сега ми е много благодарен и ми праща това-онова.
- Как може така бе, другарю! Да си кореспондирате с тая гадна капиталистическа страна! Вие за бъдещето си мислите ли?
- Да, мисля. Сега крия един китаец.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Политически  Любими
Ръководството на завода за компютри в Правец решило да направи тест на различни компютри и да ги сравни с родното прозиводство.
На компютъра се задава въпроса: "Защо няма месо?
Японският отговаря: Какво значи "защо"?
Американският отговаря: Какво значи "няма"?
Полският: Какво значи "месо"?
Българският: А кой пита?
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Политически  Любими
- Как може да ускорим масовата и касовата приватизации?
- Като повишите комисионния процент на ресорните министри от 10 на 25, за да има поне 5 за чакалите които ги съветват. Знаете, че без пари нищо не става.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Политически  Любими
След рухването на тоталитарния режим един големец отишъл заедно със сина си на гости на властващ диктатор.
Още при влизането диктаторът поздравил високо:
- БКП!
Големеца отвърнал на поздрава:
- ДКМС!
Гостували що гостували и си тръгнали. Като се отдалечили, синът учуден попитал баща си какво означават тези инициали БКП и ДКМС.
Бащата обяснил:
- БКП - това е "Бягай крий парите", а ДКМС - "дреме ми на капата, мойте са скрити".
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Политически  Любими
По време на комунизма. Върви си един обикновен човек из Москва, оглежда магазините и си мърмори:
- Сирене няма… яйца няма… месо няма… мляко няма…
Идва до него милиционер и му казва:
- Ако не млъкнеш веднага, ще те ударя с пистолета по главата!
- Стига бе, и патрони ли вече няма?
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Радио Ереван  Любими
Попитали Радио Ереван:
- Как СДС стигна до решението, че средната заплата ще достигне 420 лева
- Ами казали са им, че долара ще стане 4,20.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Политически  Любими
- Каква е приликата между бившето Шесто и Ариел?
- И в двата случая те перат, но в Шесто те накисват.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Политически  Любими
Върви милиционер и гледа пред него един чете "Работническо дело" и псува - "да еба таз шибана държава"…
Милиционера го арестува и води при началника като си мисли да "набере точки".
Началника му пита гражданина:
- Ти защо псуваш държавата бе?
- Как да не ги псувам, виж какво правят тези американци във Виетнам.
Началника доволен от отговора, вика подчинения:
- Ти защо не си разбрал за коя държава псува, а ми го водиш да ми губиш времето - три дена арест.
Излизат гражданина и милиционера и последния мърмори:
- Е каква стана тя, аз те водех теб да те арестуват, а аз ще седя в ареста.
Гражданинът:
- А аз като ти казвах "да еба таз шибана държава", ти не ми вярваше.
0Коментара
0Споделяния