Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Семейни  Любими
Жена се прибира вкъщи, а мъжа и казва радостно:
- Скъпа, вече ще говоря или добри неща или нищо за майка ти!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Семейни  Любими
Майка и малкото й момиченце минавали през пазара. По едно време детенцето видяло в една клетка малко, сладичко, пухкаво бяло зайче, спряло се и замолило майка си:
- Мамо, мамо, защо не си купим това сладко зайченце?
А майката отговорила:
- Защото ще го изядем.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 04:05:26 в Семейни  Любими
За последен път съм успявал да правя секс час и пет минути, когато сменяхме часовниците за лятното време.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Семейни  Любими
- Честито господине, ще ставате баща!
- Брей и в кой месец съм?
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Семейни  Любими
Семейство отива на море.
- Защо слагаш в куфара този траурен костюм? - пита мъжа.
- Защото много добре знаеш как плуваш.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 04:05:31 в Семейни  Любими
Ако жена ви по време на секс с вас издава странни звуци - ослушайте се! Може да хърка?
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Семейни  Любими
- За какво си прибрал тази дъска в къщата?
- Лекарство за тъщата срещу безсъние!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Семейни  Любими
Както обикновено, съпругът се връща по-рано от командировка и сварва жена си с любовник в спалнята. Само че, съпругът бил военен и не си поплювал много.
Извадил пистолета и им наредил:
- Жена, ти в левият ъгъл на стаята. Ти, нещастник, в срещуположния.
Ония двамата, треперят от страх и изпълняват. Съпругът продължава:
- Сега, клякате и се изсир*те!
- Ама скъпи как так… - мъжът я прекъсва със сваляне на предпазителя.
Свършили те работата, а съпругът:
- Сега си разменяте местата!
Ония пак изпълняват.
- Ха сега, клякате и всеки да изяде, каквото му е надробил другият! - и опъва петлето назад. Ония се молили, молили накрая… къде ще ходят… изпълнили нареждането…
След 3 месеца жената и любовникът се срещат на улицата. Любовникът:
- Скъпа, защо не ми се обждаш вече? Вече не ме ли обичаш? Не мога да живея без тебе!
А жената:
- Да бе! Ти ако ме обичаше поне малко, нямаше такова огромно лай*о да изсе*еш!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Семейни  Любими
Девойка пита гаджето си:
- Скъпи, ние имаме вече тримесечна връзка. Не е ли време вече да ме представиш на семейството си?
- Няма начин - отговаря младежът. - Жена ми е на море, а двете ми деца са във ваканция и са на село при баба и дядо.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Семейни  Любими
Прибира се момиченце от училище и казва:
- А днес рисувахме мама!
- Но нали и миналия път рисувахте мама! - казва майката.
- Еми, то щом влезе учителката и веднага вика:
“Рисувайте, вашта мама!”
0Коментара
0Споделяния