Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Семейни  Любими
- Какво ще вземеш за четене на самотен остров?
- Само един млад, татуиран мъж.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Семейни  Любими
Между съпрузи:
- Защо непрекъснато пиеш, дори и когато не си толкова жаден?
- А ти защо непрекъснато стоиш пред огледалото, като не си хубава?
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Семейни  Любими
- Скъпи, идва някакъв човек, който твърдеше, че е твой близък роднина и можел да го докаже.
- Остави, това е бил някой идиот!
- Възможно е, но той каза, че има и други доказателства!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Семейни  Любими
На конкурс между мъже, на основният въпрос “Какво е смесено чувство” победил мъжът, който отговорил:
- Това е, когато гледаш, как твоята тъща лети в пропастта в твоята кола.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Семейни  Любими
Майката:
- Как успя така да се изцапаш?
Петгодишното момченце:
- Аз съм по-близо до земята, отколкото ти.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Семейни  Любими
Семейство Петрови си пият кафето след вечеря. По едно време съпругата пита мъжа си:
- Не забелязваш ли днес нещо особено у мен?
Съпругът внимателно се вглежда и казва:
- Имаш нова прическа?
- Не!
- Нова пола?
- Не!
- Да не би да имаш рожден ден?
- Не!
- Може би, днес е годишнината от нашата сватба?
- Не! Просто исках да проверя, дали ми обръщаш внимание и си сложих противогаз.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Семейни  Любими
Момченце пита баща си, който се е замислил за нещо:
- Тате, как е устроен мозъка?
- Остави ме, бе!
- Кажи, бе, тате, как е устроен мозъка?
- Абе, ти не чуваш ли да ме оставиш на мира!
- Айде, бе, тате, кажи ми….
- Махай се, бе, не виждаш ли че друго имам в главата…
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Семейни  Любими
Мъжът се прибира рано сутринта и жена му го удря с дебело дърво. Когато мъжът идва на себе си, жената му казва:
- Извинявай, скъпи, че те ударих. Бях забравила, че си нощна смяна на работа…
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Семейни  Любими
Три приятелки се връщат от санаториум и споделят впечатления:
Първата:
- Аз в санаториума се запознах с един професор. Той 28 дни ми прави изследвания, а на 29-ия ми се обясни в любов
Втората:
- На мен ми провървя повече. Запознах се с аспирант. Той 28 дни тича след мен, а на 29-ия ми се обясни в любов
Третата:
- Аз пък се запознах с един санитар. 28 дни прекарахме в любовни утешения, а на 29-ия, той излезе на балкона и каза “Бах, ми то тука имало и море!!!”
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Семейни  Любими
- Обичам Жоро, струва ми се, че и той ме обича, но все пак не мога да се реша да се оженим.
- Защо?
- Страх ме е да се впускам в такива авантюри. Веднъж се омъжиш, втори път се омъжиш и от там като се почне и няма спиране…
0Коментара
0Споделяния