Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Празнични  Любими
Обява на пазара за елхи:
Уважаеми клиенти - помнете, който вкъщи има изкуствена елха, то при него ще дойде неистински Дядо Коледа с фалшиви подаръци! Който е с отрязана елха ще получи малотрайни подаръци! Заповядайте на нашия шанд - елхи в саксии!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Празнични  Любими
Дядо Коледа в детската градина пита:
- Деца, знаете ли какво ви нося?
Децата(в хор):
- КРЕДИТИ!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Празнични  Любими
Мъж решава да стане автомонтьор, но майка му е принципна жена и го убеждава, че това не е престижна работа. По-добре да изучи докторския занаят. Синът и я послушва и става гинеколог.
Минават години, майката умира и синът, отново свободен, решава да се отдаде на автомонтьорство. Започва работа при свой познат. След известно време при работодателя му се отбива негов познат.
От дума на дума познатият попитал:
- Абе как е гинеколога, справя ли се колите?
- А ти как мислиш? - отговаря доволен работодателя. - Цял двигател успя да разглоби.
- Е, и?
- През аспуха!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Празнични  Любими
В болницата докарват пострадал, целият изранен. Питат го:
- Автомобилна катастрофа ли?
- Не, печатна грешка в учебника по химия.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Празнични  Любими
В болницата карат мъж с нож, забит между лопатките. Докторът в приемната съчувствено го пита:
- Боли ли ви?
- Само когато се смея.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Празнични  Любими
Докторе, ужас, губя паметта си.
-И откога така?
-Какво откога?
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Празнични  Любими
Посредата на полето огромна дупка. На края на дупката седят мъж и жена.
Мъжът:
- Ех, казах му аз на баща ми, че не трябва да иска такива неща.......
- Какви неща? - пита жената.
- Разбираш ли....звъни ми той на връх Нова година по телефона и ми разправя: "Синко, ти водиш праведен живот, а аз съм абсолютен грешник. Помоли се, моля те на Господ да ми изпрати един подарък за Нова година, ама нещо голямо, скъпо и съвременно...". И аз му викам: " Тате, не трябва Господ да се моли за такива неща.." А той - помоли се, та помоли се.
- И кво?
- И аз се помоли, а Господ му изпрати....
- Какво му изпрати?
- Каквото поиска - това му изпрати. Нещо голямо, скъпо и съвременно - орбиталната станция "ХХХ".
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Семейни  Любими
- Защо се отказа жена ти от балета? Та тя танцуваше много добре!
- Защото за нея беше непоносима мъка да мълчи през цялото време на представлението.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Семейни  Любими
Клиент се обръща към автомонтьора, от когото е получил отремонтираната си кола:
- Много съм доволен от ремонта на колата: моторът бучи, каросерията трещи и не чувам гласа на жена си и тъща си, като са с мен в колата.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Семейни  Любими
Съпрузи са при свещеника:
- Отче, искаме да се разведем!
Отчето взима едно огромно евангелие и прасва по главата и двамата.
- Още ли искате?
- Да!
Пак ги прасва.
- А сега?
- Да! Още дълго ли така ще правите?
- Да, нали се заклехте на евангелието с “Докато смъртта ни раздели”.
0Коментара
0Споделяния