Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Любими герои  Любими
Между борчета:
- Понатрупахме пари, да вземем да се запишем да завършим някакво училище?
- А, не, аз пари за акъл не давам, виж за диплома, може!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Любими герои  Любими
Колко мъже са нужни, за да спуснат капака на тоалетната?
Никой не знае. Все още не се е случило.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Любими герои  Любими
- Иванчо, канарчето е изчезнало някъде!
- Странно, само преди пет минути го прахосмучих и то си беше на мястото.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Любими герои  Любими
На урок по аритметика питат Иванчо:
- Колко е 4 плюс 8?
- 15.
- А 12 плюс 7?
- 28.
- Малко странно смяташ. А какво работи баща ти?
- Келнер.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Любими герои  Любими
Разговор между току-що запознали се блондинки:
- Какво ще правиш в неделя?
- Отивам в затвора.
- В затвора ли? Какво си направила!?
- Нищо. Просто ще прекарам неделята в семеен кръг.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Любими герои  Любими
Мутра вика декоратор в многоетажната си къща, води го в стаята на дъщеря си и с недоволен тон казва:
- Дъщеря ми е много недоволна от твоята работа. А уж ти се доверих при обзавеждането на къщата! Тя твърди, че нейната стая е най-страшната в целия дом. Това трябва да се оправи веднага!
Декораторът:
- Добре, господине! Това е съвсем лесна задача - просто трябва да махнем всички огледала…
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Любими герои  Любими
Един борец цял ден мъкне със себе си тухла.
- Какво става бе, Пешо? - пита го шефът.
- Продавам къщата.
- А за какво носиш тая тухла?
- За мостра.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Любими герои  Любими
По време на изпит по кормуване:
- Достатъчно, госпожо, вие не издържахте изпита!
- Но аз още не съм започнала?! Даже не съм хванала волана!
- Да, но седнахте на задната седалка…
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Любими герои  Любими
Имало едно време една грозна принцеса. Ама толкова грозна,че никой не искал даже да я види. Станала за женене и нямало как - повикали феите да направят нещо, че да я вземе някой принц. Мъчили се много, докато едната от феите казала:
- През девет планини в десета, през девет блата и реки в десетото има един жабок. Намираш жабока, целуваш го и той става един готин принц, ти ставаш готина принцеса и се влюбвате.
Нямало как. Тръгнала принцесата със свитата, намерили жабока и тя го целунала. Обаче нищо не станало! Жабока като я видял тръгнал да бяга, но тя го настигнала и започнала целувка след целувка, докато той вдигнал ръка и казал:
“Виж к’во!!! Явно с целувки няма да стане, що не пробваш с една свирка”?
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Любими герои  Любими
И живяха дълго и щастливо.
А после се срещнаха.
0Коментара
0Споделяния