Две блондинки седяли на спирката и си говорили. Eдната чакала автобус номер 1, а другата номер 9. Дошъл 19 и едната казала:
- Супер! Ще се возим заедно.
- Иванчо, кога най-накрая ще си оправиш лошите оценки?
- Тате, всеки ден се опитвам, но учителската не оставя дневника без надзор.
Едно момче се оплаква на приятеля си:
- Всички имат ваканция, само аз нямам!
- А защо нямаш? - попитало другото.
- Защото не ходя на училище.
Петърчо, какъв искаш да станеш като порастнеш?
- Полицай.
- А ти, Сашко?
- Бандит, за да можем пак да си играем заедно
В час по биология учител обяснява за храносмилателната система и вижда как Петърчо си хапва сандвич и го пита:
- Петърчо, какво правиш?
Петърчо невъзмутимо си яде и казва:
- Ами прилагам обясненията Ви...
На урок в началното училище на чина с Иванчо седи инспекторът. Учителката пише на дъската, но изпуска тебешира и се навежда да го вземе. В същото време пита:
- И така, деца, какво имаме тук?
Иванчо вдига ръка и отговаря:
- Страхотен задник!
- Марш навън! Двойка! – изкрещяла учителката.
А Иванчо преди да излезе се обърнал към инспектора и му казал:
- А ти като не знаеш, недей да подсказваш!
Едно момче попитало друго:
- Къде да те чакам?
- Като минеш моста преди моста.
Един човек минавал с колата си по магистралата и чул някой да вика:
- Свиня, свиня!
А, човекът от колата отговорил:
- Млъкни бе, ти си цял шопар, па аз не ти го казвам.
Другият отговорил:
- Не бе, свиня на пътя.
Двама приятели!
- Простатата алармира ли те?
- Не, изпраща ми SMS!
Вампир попитал върколак:
-Какви нокти имаш?
-Остри.
-Какви зъби имаш?
-Остри.
-Значи трябва да имаш и остър ум.
-Амиии...