Обява: Търсим шофьор - пиян, без книжка, с крадена кола! - Телефон за връзка - 166 !
Една пияница вървяла вървял и паднал в един кладенец опитал се да излезе ама не успял.Ядосал се и си казал ако сега не оспея си тръгвам.
Полицай спира кола:
- Давам ви 500 лв. награда за спазване на закона.
- Така ли?!? Но аз нямам книжка! - учуден казва водачът. Жена му се намесва:
- Не го слушайте, господин полицай! Той е пиян и така си говори.
Синът му отзад се обажда:
- Аз ви казах, че с тая крадена кола до никъде няма да стигнем...
А от багажника се чува:
- Помощ! Помощ! Отворете!
Питат учител:
-Избройте три причини поради които обичате професията си?
-Юни,Юли,Август!!!
Какво е това - малко, разтопено, лазят го тръпки?
Млада репортерка взима интервю от Бойко Борисов.
Въпрос: Пичове, има ли нещо по-лошо от това да заспиш пиян в някоя локва?
Отговор: Има... По-лошо е, през нощта да свие студ и на сутринта косата ти да е замръзнала в локвата.
Мъж влиза в зоомагазин да си купи живи мишки за храна на своя питон. Видял клетка с папагал и отишъл да го разгледа. В този момент папагалът му казал:
- Дюкянът ти е разкопчан.
Мъжът се изчервил. Огледал се дали някой не го вижда и си вдигнал ципа. Папагалът пак казал:
- Отзад на панталона имаш цепка.
Мъжът още по-силно се изчервил и опитал да си прикрие задника с ръка.
- Връзката на обувката ти е развързана – не престава папагалът.
Човекът се навел да си завърже връзката.
- Пръдна! ... Що пърдиш бе, пръдльо – пак се обадил папагалът.
Човекът, умирайки от срам, избягал от магазина...
Двама човека изкачват планина.Стигат до средата и единя казва:
-ЗЗЗЗ ,като стигнем ще ти кажа.
Стигат върха и човека вика:
-ЗЗЗЗ, забравихме бббб багажа.
Слизат на доло и стигат средата.
Човека казва:
-ББББ като слезем ще ти кажа.
Слизат и чожека казва:
-ББББ базикам са бе.
Две мутри стигнали до едно езеро с джипа си и едната мътра пита другата:
-Ае тоя джип ше минели т'ва езеро.
А другата отговаря.
-Много си тъп, много ясно че ше мине.
Тръгват и потъват с джипа.И едната мутра вика:
-Нали ти казах ве че, няма да мине.
-Ама на една патка и беше до кръста.
Един човек си купил къща. Но незнае как да я кръсти. На другият ден отишъл при полицаят:
- Абе полицай купих си къща, но незнам как да я кръстя.
Полицая рекъл:
- Ще кръстиш къщата си на първата дума която чуеш!
Първата дума която чул е гащи. Кръстил къщата си гащи.
След една седмица си купил куче, отново незнае как да го кръсти. На другият ден пак отишъл при полиця.
- Абе купих си куче ама.. незнам как да го кръстя.
- Кръсти кучето си на първата дума която чуеш.- рекъл полицая. Първата дума която чул е лайно.
След една година на човека му дошли гости.
- Спокойно влезте в гащите ми лайното ми няма да ви охапе!