Една блондинка отива на пазара да си купи краставици. На една сергия гледа краставици какви ли още няма. Сякакви сортове. Гледа, гледа, никак да реши какво да вземе. Продавачът и вика:
- Госпожице вземете пробвайте някоя и друга, и вижте какъв сорт ви хареса, от тия вземете.
Блондинката отговорила:
- Ами много добра идея! Само къде ви е пробната?
Една блондинка учасва в ТВ шоу... и водещият и задава първия въпрос:
-Колко е 2+2=?
-Три- казала блондинката.
Лампичката светнала за грешен отговор и водещия попитал публиката..
-Да и дадем ли още един шанс?
Публиката казала "ДАаааааа"
-Добре.колко е 2+2=?
-Еми...5-казала пак блондинката.
И лампичката светнала за грешен отговор и водещия пак попитал публиката...
-Да и дадем ли още един шанс?
Публиката пак казала "ДАаааааа"
-Добре.колко е 2+2=?
-Ми...4-казала блондинката
Увации...вс се радват,че вече е познала и ще взема голямата награда... но от публиката,др блондинка се обажда...
-Дайте и още един шанс...
Две блондинки са в квартирата си.Едната се провиква:
-Дай ми шампоан!
-До ваната е пълно с шампоани!-казва другата.
-На тях пише"за суха коса",а моята вече я намокрих.
Двама шофьори си говорят:
- Защо си боядисал толкова странно колата? Отляво синя, отдясно червена, отпред зелена, отзад жълта?
- Ако знаеш какъв смях пада, като стане катастрофа и почнат да си противоречат очевидците...
Прибрал се една вечер един мъж много къркан, паднал в леглото до жена си и заспал.
Не щеш ли събужда се пред райските порти и там го чака Свети Петър.
-Ама аз мъртъв ли съм. Не може да бъде, трябва да живея още, захленчил мъжът.
-Мъртъв си, защото се напи като свиня. Мога да направя изключение и да те върна, ама като кокошка. Ти решаваш.
-Добре... пусни ме във ферма близо до дома ми.
Речено сторено. След малко той се озовал целия в перушина в една ферма. При него идва петелът и го пита:
-Как е, как е, май ти е първи ден днес?
-Зле ми е, нещо ме напъва отвътре ще се пръсна, отговорил оня.
-Ясно - ще мътиш. Напъни се и ще ти олекне.
Напънал се оня и го измътил. След това пак се напънал и пак го измътил. Олекнало му много и решил пак да мъти.
В това време жена му го праснала по врата и изкрещяла:
-Ставай бе алкохолик. Осра цялото легло!
Двама мъже си вървели по пътя.И както си вървели срещнали едно момченце,което плачело и те го попитали:
-Момченце защо плачеш?
-Защото един куфар падна и уби татко ми.
Продължили си по пътя и срещнали още едно момченце, което плачело и те го попитали:
-Момченце защо плачеш?
-Защото един куфар падна и уби майка ми.
Повървели още малко и срещнали едно момченце,което се смеело и го питали:
-Момченце защо се смееш?
И момчето отговорило:
-Защото татко ми пръдна и кенефа гръмна.
Един наркоман отишъл в ада и гледа огромно поле цялото канабис. Видял един дядо и го попитал:
-Имаш ли огънче? Дядото:
-Ех чедо, едно огънче да имаше, тука рай щеше да е!
Един дебел мъж стои пред детска градина.Жена го пита: "Господине дете ли чакате?" Той отвърнал: "Не,просто съм си толкова дебел".
Две блондинки чакали автобуса.
-С кой номер ще се возиш?Аз във 2.-казала едната
-Аз във 3!
-Виж!Идва номер 23!
-Чудестно!И двете ще сме за него!
-Защо?
-Ами ти си за 2 аз за 3,а в 23 учасват и двете цифри!
-Добре!Хайде да побързаме за да не го изпуснем.
Питате се защо блондинките отварят млякото още в супера?Защото пише "отворете тук".