Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Една блондинка отива на пазара да си купи краставици. На една сергия гледа краставици какви ли още няма. Сякакви сортове. Гледа, гледа, никак да реши какво да вземе. Продавачът и вика:
- Госпожице вземете пробвайте някоя и друга, и вижте какъв сорт ви хареса, от тия вземете.
Блондинката отговорила:
- Ами много добра идея! Само къде ви е пробната?
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Една блондинка учасва в ТВ шоу... и водещият и задава първия въпрос:
-Колко е 2+2=?
-Три- казала блондинката.
Лампичката светнала за грешен отговор и водещия попитал публиката..
-Да и дадем ли още един шанс?
Публиката казала "ДАаааааа"
-Добре.колко е 2+2=?
-Еми...5-казала пак блондинката.
И лампичката светнала за грешен отговор и водещия пак попитал публиката...
-Да и дадем ли още един шанс?
Публиката пак казала "ДАаааааа"
-Добре.колко е 2+2=?
-Ми...4-казала блондинката
Увации...вс се радват,че вече е познала и ще взема голямата награда... но от публиката,др блондинка се обажда...
-Дайте и още един шанс...
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Две блондинки са в квартирата си.Едната се провиква:
-Дай ми шампоан!
-До ваната е пълно с шампоани!-казва другата.
-На тях пише"за суха коса",а моята вече я намокрих.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Двама шофьори си говорят:
- Защо си боядисал толкова странно колата? Отляво синя, отдясно червена, отпред зелена, отзад жълта?
- Ако знаеш какъв смях пада, като стане катастрофа и почнат да си противоречат очевидците...
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Прибрал се една вечер един мъж много къркан, паднал в леглото до жена си и заспал.
Не щеш ли събужда се пред райските порти и там го чака Свети Петър.
-Ама аз мъртъв ли съм. Не може да бъде, трябва да живея още, захленчил мъжът.
-Мъртъв си, защото се напи като свиня. Мога да направя изключение и да те върна, ама като кокошка. Ти решаваш.
-Добре... пусни ме във ферма близо до дома ми.
Речено сторено. След малко той се озовал целия в перушина в една ферма. При него идва петелът и го пита:
-Как е, как е, май ти е първи ден днес?
-Зле ми е, нещо ме напъва отвътре ще се пръсна, отговорил оня.
-Ясно - ще мътиш. Напъни се и ще ти олекне.
Напънал се оня и го измътил. След това пак се напънал и пак го измътил. Олекнало му много и решил пак да мъти.
В това време жена му го праснала по врата и изкрещяла:
-Ставай бе алкохолик. Осра цялото легло!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Двама мъже си вървели по пътя.И както си вървели срещнали едно момченце,което плачело и те го попитали:
-Момченце защо плачеш?
-Защото един куфар падна и уби татко ми.
Продължили си по пътя и срещнали още едно момченце, което плачело и те го попитали:
-Момченце защо плачеш?
-Защото един куфар падна и уби майка ми.
Повървели още малко и срещнали едно момченце,което се смеело и го питали:
-Момченце защо се смееш?
И момчето отговорило:
-Защото татко ми пръдна и кенефа гръмна.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Един наркоман отишъл в ада и гледа огромно поле цялото канабис. Видял един дядо и го попитал:
-Имаш ли огънче? Дядото:
-Ех чедо, едно огънче да имаше, тука рай щеше да е!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 01:57:16 в Други вицове  Любими
Един дебел мъж стои пред детска градина.Жена го пита: "Господине дете ли чакате?" Той отвърнал: "Не,просто съм си толкова дебел".
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Две блондинки чакали автобуса.
-С кой номер ще се возиш?Аз във 2.-казала едната
-Аз във 3!
-Виж!Идва номер 23!
-Чудестно!И двете ще сме за него!
-Защо?
-Ами ти си за 2 аз за 3,а в 23 учасват и двете цифри!
-Добре!Хайде да побързаме за да не го изпуснем.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 01:57:09 в Други вицове  Любими
Питате се защо блондинките отварят млякото още в супера?Защото пише "отворете тук".
0Коментара
0Споделяния