Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Две мутри влезли в ресторант и си поръчали свинска глава. След като я изяли, влезли при готвача и казали :
- Главата беше великолепна. Утре пак ще наминем, но да ми дадете глава от същата свиня...
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Блондинка седи в парка и си смуче часовника. Идва още една блондинка и я пита :
- Муци, защо си смучеш часовника?
- Ами доктора ми каза да смуча Тик - Так!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
-Защо блондинките се усмихват на гръмотевици?
-Защото мислят че ги снимат!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Американецът, турчинът и българинът били пленени от някакви лоши хора. Тези хора им казали, че ще пуснат този, който издържи най-дълго време в стая, пълна с комари. Речено-сторено. Америкнецът издържал 3 години,турчинът-6,а българинът-10. Попитали го как е издържал толкова дълго време, а той отговорил:
-Ами, утрепах един комар и другите отидоха да го погребват.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Блондинка открила секслиния. След един ден идва една приятелка и я пита :
- Колко човека се обадиха?
- Фирмена тайна?
- Никои нали?
- Е да, но утре ще са двойно повече.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Две блондинки вървят и ги разделя едно езерце и блондинката на съседния бряг казала :
- О, как ще стигна до другия бряг?
А другата и отговорила :
- Ама че си проста! Ти вече си на другия бряг!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
- Дайте ми една ролка тоалетна хартия!
- Какъв цвят?
- Дайте бяла ,аз сам ще я оцветя.
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
В книжарницата:
- Шишенце невидимо мастило моля!
- Какъв цвят искате?
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Двама борци в автобус:
- Виж каква красива природа!
- Аз пък от тези дървета нищо не мога да видя!
0Коментара
0Споделяния

Качено на 2014.01.10 05:39:58 в Други вицове  Любими
Филимон отишъл при доктора и му казал:
- Докторе абе всяка нощ са напикавам!
- Защо?!
- Ами, всяка нощ като си легна и заспя в съня ми идва едно малко джудженце и ме пита дали съм пикал, аз му казвам НЕ и тогава се напикавам!!!
Доктора:
- Ами като дойде онова джудженце и те пита дали си пикал му кажи че си пикал. На следващия ден:
- Абе докторе -разплакано човекът- нощес дойде пак онова джудже и се заприказвахме. То ме попита:
- Как си?
- Добре.
- Нали знаш какво ще те питам?
- Да.
- Филимоне ти пика ли бе?
- ДА.
- Ами ака ли?
- Ей забравих!
0Коментара
0Споделяния