Един мъж завел приятелката си блондинка на мач.Тогава тя го попитала:
- Скъпи защо онзи човек с черните дрехи не рита топка.
- Защо на Волен Сидеров е стабилен електората?
- Защото шизофренията е нелечима.
- А на Доган?
- Защото и слабоумието не се лекува.
Учителка дала на учениците домашно да измислят по три изречения. Иванчо се прибрал и казал на майка си:
- Мамо, кажи ми едно изречение!- а майка му се скарала:
- Цял живот ти пера мръсните гащи, а ти ме караш да ти измислям изречения!
Иванчо го записал и отишъл при баща си:
- Тате, кажи ми едно изречение!
- Не сега, Иванчо. Тук има много буболечки и бръмбари.
Записал "Много буболечки и бръмбари". Седнал пред телевизора и там чул: "Добър вечер. Аз съм Петър Стоянов". Записал го.
На другия ден учителката го накарала да си каже изреченията.
- Цял живот ти пера мръсните гащи, а ти ме караш да ти измислям изречения!
- Абе, Иванчо, какво има в главата ти?
- Много буболечки и бръмбари.
- Кой си ти, че да ми говориш така? - скарала се учителката.
- Добър вечер. Аз съм Петър Стоянов.
- Ало?
- Да.
- Миро ти ли си?
- Да.
- Бремена съм.
- Имате грешка .
Две блондинки си седят на спирката :
- Муци какво чакаш?
- Единица, а ти?
- Шестица!
Скоро ще дойде автобус 16 - И двете ще се качим...
-Защо китайската нация е толкова умна...?
- Ами просто нямат блондинки...
Иванчо се качва в градския транспорт и до него стои една ужасно дебела жена. След като автобуса завива, Иванчо се удря в жената и тя възмутено казва :
- Благодарна съм на господ, че не съм те глътнала. Не обичам маймуни.
- Така ли. - Казва Иванчо. Аз мислих, че прасетата ядът всичко...
Тъмна нощ. Селска къща. На вратата се чука...
- Извинете, дърва трябват ли ви?
- Не, благодаря.
И на сутринта дървата ги нямало.
- Иванчо, защо в бележника имаш само двойки ?
- Мамо, ама те вече шестиците ги пишат на три части!
Как блондинка си прави кафе ? Изяжда една лъжица смяно кафе после пие бода гълта купче захар и сяда на котлона